O co pytać wybierając zakwaterowanie na wakacje

sie 29, 2016 by

images-38Kiedy poszukujemy zakwaterowania na wakacje, warto zapytać o wszystkie istotne dla nas informacje. Pomoże nam to dokładnie zaplanować urlop, jak również nasz bagaż. W ofertach zamieszczanych w internecie, najczęściej znajdują się jedynie podstawowe informacje na temat pokoi i łazienek, jak również odnośnie cen. Rozmawiając bezpośrednio z osobą z danego miejsca, warto zdobyć wiele dodatkowych informacji, które mogą mieć dla nas duże znaczenie.

Między innymi ważna jest odległość do istotnych dla nas punktów turystycznych, jak plaża czy centrum miasta. Ponadto powinniśmy się dowiedzieć czy zapewniane jest wyżywienie, jakie jest wyposażenie pokoju (np. żelazko, telewizor, lodówka, czajnik elektryczny, suszarka do włosów) co znacznie może zmniejszyć nasz bagaż, a także czy jest dostęp na przykład do ogólnej kuchni lub aneksu kuchennego. Dla wielu osób istotne jest również, czy tolerowane są zwierzęta.

Related Posts

Tags

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>